Pomysł na wakacje dla dzieci

środa, 15 sierpnia 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

Zastanawiasz się, co zrobić z dzieckiem w wakacje? Jaki wyjazd, jaka aktywność ucieszy Twojego malucha, a jednocześnie nie będzie kolejnym wyjściem do kina, grą na komputerze czy oglądaniem bajek w telewizji? Wakacje to długi okres i trudno jest zapewnić dzieciom atrakcje, na każdy dzień. Czasami muszą się po prostu ponudzić.

Jeśli jednak chcecie walczyć z nudą, to rozwiązaniem może stać się wizyta w największym w Trójmieście i jednym z największych w kraju centrum rozrywki Loopy’s World. To prawdziwy labirynt korytarzy i atrakcji. Konstrukcja kryje w sobie wiele tajemniczych przejść, a uczestnicy zabawy stają przed wymagającymi aktywności wyzwaniami. Tunele i liczne przejścia pomiędzy poszczególnymi elementami wielopoziomowej konstrukcji, siedem zjeżdżalni, baseny z kulkami, trampoliny, mini ścianka wspinaczkowa, duże i lekkie klocki oraz armatki i wulkany na sprężone powietrze. To tylko kilka z atrakcji, jakie czekają na Was w Loopy’s World. Wyróżnikiem centrum jest wspólna i aktywna zabawa. Dlatego nie tylko najmłodsi, ale też starsze dzieci mogą zaprosić opiekunów do odkrywania atrakcji placu.

Do Loopy’s World warto wybrać się na dłużej. Centrum jest na tyle duże, że skorzystanie ze wszystkich atrakcji w pełni, zajmuje kilka godzin. Na miejscu jest też restauracja, w kórej możecie zjeść pełnowartościowy obiad lub przepyszną pizzę przygotowywaną i wypiekaną na miejscu. Jest też imponujący wybór przekąsek wytrawnych oraz słodkich deserów, lodów, napoi zimnych i ciepłych.

- Dzieci świetnie wiedzą, co u nas robić. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby któryś z naszych gości powiedział, że się nudzi. Codziennie obserwujemy młodsze i starsze dzieci szalejące na placu. Ich zabawy są bardzo kreatywne. Raz nasze centrum zamienia się w statek piracki, innym razem w wioskę indiańską lub tor przeszkód ekstremalnych. To wszystko jest w głowach maluchów, a nasze centrum porusza ich wyobraźnię - mówi Ela Miotk, kierownik Loopy’s World w Gdańsku.

Warto też wspomnieć, że swobodna zabawa na placu niesie ze sobą wiele korzyści, które wpływają pozytywnie na zdrowie, rozwój i sferę emocjonalną dzieci. Pokonywanie labiryntów oraz przeszkód to przewidziany przez naturę sposób, w jaki dzieci uczą się, że nie są bezradne. Odkrywają, jak radzić sobie z problemami i towarzyszącym im emocjom. Dzieci mające więcej czasu na swobodną zabawę lepiej radzą sobie w szkole, są bardziej kreatywne i samodzielne.

Tego życzymy wszystkim dzieciom w wakacje i w nowym roku szkolnym!
Zachęcamy do śledzenia stronę internetową loopys.pl i profilu tego centrum na Facebooku, ponieważ przez cały rok organizowane są promocje oraz imprezy tematyczne.

Zapraszamy do Loopy’s World!

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World,
Gdańsk, ul. Grunwaldzka 229,
gdansk@loopys.pl

tel. 58 347 73 10

Centrum czynne codziennie od godziny 10:00.

loopys.pl

Facebook facebook.com/loopysworldgdansk

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.