Szkółka Pływacka Delfin - ruszyły zapisy na wrzesień

niedziela, 19 sierpnia 2018 r., 10:37
fot. nadesłane

Szkółka Pływacka Delfin zaprasza na nowy semestr nauki. Już ruszyły zapisy na wrzesień 2018 - tel. 602 252 852 lub 666 039 598, arkadij5@wp.pl.

DELFIN - KIM JESTEŚMY

Szkoła Pływania DELFIN istnieje przy Kartuskiej Pływalni NECZK od 2005 roku. To najstarsza szkoła pływania w Kartuzach która działa od momentu powstania pływalni.

Szkoła zajmuje się nauką i doskonaleniem pływania dzieci, młodzieży i dorosłych oraz pływaniem sportowym. Pracujemy z dzieciaczkami i dziadkami. Nauczamy w grupach od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (dokładny grafik w zakładce kalendarz spotkań). Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na uczelnie sportowe oraz układamy indywidualne treningi dla profesjonalistów.
Trenerami szkoły są byli pływacy- trenerzy pracujący z kartuskimi pływakami (Sebastian Cieśliński , Przemysław Gorczyca, Arek Zalewski), a trener Arek Zalewski posiada najwyższe uprawnienia trenerskie i współpracuje z pływacką kadrą narodową i kadrami wojewódzkimi. W szkole pracują również wykwalifikowani, sprawdzeni i solidni instruktorzy.

Wychowankami trenerów są wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski w kategoriach dzieci, młodzików i juniorów. To rekordziści Polski i zawodnicy Pływackiej Kadry Narodowej.

Szkołę rekomenduje wybitny pływak JAKUB SKIERKA (wychowanek trenera Arka Zalewskiego).

SPRAWDŹ NAS:

www.cartusia-plywanie.pl

www.delfin.kartuzy.pl

ZAPRASZAMY - PRZYJDŹ DO NAS A UZYSKASZ KAŻDĄ POMOC W DZIEDZINIE PŁYWANIA!

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.