Muza nad Jeziorkiem w Żukowie - koncert Comy przyciągnął tłumy

niedziela, 19 sierpnia 2018 r., 12:04
fot. MD-Z

Coma była gwiazdą tegorocznej edycji Muzy nad Jeziorkiem w Żukowie. Najbardziej rockowa impreza w powiecie kartuskim tradycyjnie przyciągnęła tłumy miłośników dobrych brzmień i nie tylko.

Podczas tegorocznej imprezy publiczność wysłuchała pięciu koncertów. Na początek zagrała grupa Konsternacja. W kolejnej odsłonie na scenie pojawili się muzycy z Lady Killer. Zespół Farben Lehre wystąpił już około godziny 19. Publiczność usłyszała dawne hity grupy. Przed Comą zagrała grupa The Djangos.

"Muzie" towarzyszyły cztery eksplozje kolorów, od godziny 17 do 20, co sześćdziesiąt minut pod sceną zbierał się tłum, który wyrzucał w niebo kolorowe proszki. Wielobarwny pył pokrywał uczestników zabawy od stóp do głów.

Wokół sceny na uczestników czekało mnóstwo atrakcji - Strefa Luzu, Strefa Art, Strefa Jadła i Strefa Jam Session.

Imprezie przyświecał też szczytny cel. Chętni mogli zarejestrować się w bazie dawców szpiku DKMS.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.