Kamela. Pijany rowerzysta wjechał wprost pod samochód

poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r., 09:49
fot. archiwum

Do szpitala z obrażeniami przetransportowano 28-latka, który wyjeżdżając z przysklepowego parkingu wjechał pod nadjeżdżający samochód. Okazało się, że miał dwa promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godz. 18 w Kameli.

- Kierujący rowerem 28-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, wyjechał ze sklepowego parkingu wprost pod nadjeżdżający pojazd marki skoda. Kierowała nim 37-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego - informuje st. sierż. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zderzenia rowerzysta doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Okazało się, ze 28-latek ma w organizmie około dwóch promili alkoholu. Kierująca skodą była trzeźwa.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.