Kartuzy. 19-latek spadł z 36-metrowego masztu antenowego

poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r., 16:40
fot. archiwum

Do szpitala w stanie ciężkim trafił 19-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, który w sobotę spadł ze starego masztu antenowego znajdującego się przy budynku dawnej komendy policji przy ul. Kościuszki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnią policjanci.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 18 sierpnia około godz. 8.30. Jak poinformowała st. sierż. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, 19-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego spadł z mierzącego 36-metrów masztu antenowego. Na skutek upadku doznał poważnych obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala helikopterem lotniczego pogotowania ratunkowego. Okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane, nie wiadomo, czy mężczyzna spadł czy skoczył z wieży.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.