Dbaj o siebie i swoją niezależność

wtorek, 21 sierpnia 2018 r., 10:56
fot. nadesłane

Kobiety w Polsce zarabiają znacznie mniej niż mężczyźni, a uzyskanie niezależności finansowej jest dla nich o wiele trudniejsze. Panie mogą jednak korzystać z możliwości, jakie daje im praca dodatkowa. Może to być zajęcie, dzięki któremu połączy się dbałość o siebie z dbałością o domowe finanse.

 

Zarabiaj i korzystaj z atrakcyjnych rabatów
 
Aby podreperować domowy budżet i jednocześnie tanio kupować wysokiej jakości kosmetyki, warto zostać konsultantką Avon. Zadaniem konsultantki jest promowanie marki oraz pośredniczenie w sprzedaży kosmetyków. Każda konsultantka otrzymuje zestaw kilku katalogów oraz materiałów, które pomogą rozpocząć przygodę z Avonem. Dzięki darmowym katalogom można prezentować kosmetyki przyjaciółkom, sąsiadkom, a także znajomym z pracy - wystarczy wręczyć im katalog, a następnie zamówić wybrane przez nie kosmetyki. Konsultantka kupuje wszystkie produkty Avon z rabatem, a różnica pomiędzy ceną zakupu i sprzedaży stanowi jej zarobek. Im więcej kosmetyków kupuje konsultantka, tym wyższe rabaty otrzymuje, co przekłada się na podniesienie jej wynagrodzenia.
 
Konsultantka Avon może pracować jedynie kilka godzin w miesiącu lub znacznie więcej w zależności od własnych potrzeb i preferencji. Praca może być jej dodatkowym dochodem lub jedynym wynagrodzeniem. Konsultantka nie jest zobowiązana do zamawiania kosmetyków co miesiąc lub częściej, a dołączenie do grona przedstawicielek Avon nie powoduje żadnych konsekwencji finansowych - wystarczy zarejestrować się i skorzystać z bogatych pakietów darmowych szkoleń i planów motywacyjnych. Opinie o kosmetykach Avon są pozytywne, dlatego znalezienie stałych klientek jest proste.
 
Avon - firma, której ufają kobiety
 
Piękno i niezależność - to slogan, który w pełni oddaje ideę powstania Avonu. Firma działa na rynku od 1992 roku, a dzięki ogólnoświatowemu zasięgowi jest znana na wszystkich kontynentach. W Polsce Avon oferuje swoje produkty od 1997 roku i od tego czasu cieszy się ogromnym zaufaniem Polek. kobiety doceniają wysoką jakość kosmetyków, a także udział firmy w wielu akcjach mających na celu poprawienie sytuacji pań. Avon wspiera walkę z rakiem piersi oraz badania profilaktyczne, czego symbolem jest słynna różowa wstążeczka. Ponadto firma z Wielkiej Brytanii wspiera akcje mające na celu przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet i zwierząt. Celem Avon jest bycie najlepszym na świecie pracodawcą dla kobiet oraz producentem kosmetyków, który daje największy wybór produktów do pielęgnacji ciała i wykonywania makijażu.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.