Zawodnicy Polskiej Floty Rebelia Kartuzy na zgrupowaniach kadr narodowych

czwartek, 23 sierpnia 2018 r., 11:01
fot. nadesłane/Kartuski Klub Kickboxingu

Tegoroczne wakacje są szczególnie pracowite dla zawodników Patryka Zaborowskiego. Sześcioro zawodników z Kartuskiej Rebelii zostało powołanych przez trenerów Kadry Narodowej na zgrupowania. Kaszubscy wojownicy szlifowali formę przed Mistrzostwami Świata Kadetów i Juniorów oraz Mistrzostwami Seniorów, które w tym roku odbędą się odpowiednio we Włoszech i na Słowacji.

Zawodnicy Nikola Zaborowska i Armin Wilczewski wystąpią we wrześniowych MŚ w Jesolo Lido w grupie wiekowej kadetów. Agata Trepczyk, która aktualnie trenuje w Centrum Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem będzie zmagać się o tytuł Mistrza Świata w grupie wiekowej Juniorów.

Zawodnicy Kamil Mateja, Adam Kryszewski oraz Mikołaj Krause zostali powołani na dwa zgrupowania przez trenera kadry Patryka Zaborowskiego przed ME. Ostateczne decyzje zostaną podjęte na ostatnim zgrupowaniu, które odbędzie się w kartuzach jesienią.

Tym sposobem pierwszy raz w historii klubu Kartuzy, Kaszuby będą miały reprezentanta we wszystkich kategoriach wiekowych.

Na szczegółową uwagę zasługuje kontrakt Kamila Mateja z Irlandzką federacją CRC. Już 15 Września Kamil podejmie gospodarza w walce wieczoru, którego stawką będzie pas zawodowego Mistrza Irlandii K-1.

- Zdajemy sobie sprawę, że w Dublinie wchodzimy do paszczy lwa ale mamy nadzieje ze wyjdziemy z niej zwycięsko - komentuje Patryk Zaborowski.

- Wszystkim, którzy chcą podążać śladami utalentowanych rówieśników zapraszamy do nowo otwieranych sekcji w Sierakowicach i Przodkowie. Zajęcia odbywać się będą od września - dodaje.

nadesłane/Kartuski Klub Kickboxingu

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.