Sierakowice. Znamy pary półfinałowe Orlik Open V

czwartek, 23 sierpnia 2018 r., 11:43
fot. nadesłane/Marian Wnuk-Lipiński

Przed nami finał Turniej Tenisa Ziemnego na boiskach tartanowych w Gminie Sierakowice Orlik Open V. O miano zwycięzców walczyło czternastu zawodników. Najlepszą parę turnieju poznamy już w niedzielę, 26 sierpnia.

Turniej trwa od lipca. W fazie grupowej wzięło udział 14 zawodników. Do fazy finałowej awansowało ośmioro, a byli to Marcel Puchalski/ Jarosław Grzenkowicz (2:0) drugą parę tworzyli Krzysztof Leszczyński/Łukasz Jakubek (0:2) trzecia para Wojciech Formela/Piotr Jakubek (2:0) no i czwartą parę Marcin Choszcz /Michał Woźniak (0:2).

W półfinale, który rozegrany zostanie w ostatnim tygodniu turnieju zmierzą się więc następujące pary Marcel Puchaski/Łukasz Jakubek oraz Wojciech Formela/Michał Woźniak.

Finał turnieju zaplanowano na niedzielę, 26 sierpnia o godz 17. na obiekcie sportowym Orlik 2012 w Kamienicy Królewskiej.

Fundatorem nagród jest wójt gminy Sierakowice Tadeusz Kobiela oraz prezes KS BAT Rafał Makurat.

nadesłane/Marian Wnuk-Lipiński

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.