Borcz. Renault otarło się o skodę i czołowo zderzyło się z fordem - pięć osób w szpitalu

czwartek, 23 sierpnia 2018 r., 11:46
fot. BK

W czwartkowe przedpołudnie doszło do wypadku na krajowej 20 w miejscowości Borcz. Wskutek zderzenia trzech pojazdów poszkodowanych zostało aż pięć osób. Ruch na trasie odbywa się wahadłowo.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał w czwartek po godzinie 11.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący renault 64-letni mieszkaniec Gdańska, jadąc w kierunku Kościerzyny, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie najpierw otarł się o kierowaną przez 37-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego skodą, a następnie czołowo zderzył się z fordem, którym kierowała 33-letnia mieszkanka Kościerzyny - podaje st. sierż. Daria Olchowik, rzecznik kartuskiej policji.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano pięć osób, w tym dziecko.

Ruch na trasie odbywa się wahadłowo.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.