Hiszpańskie płytki ceramiczne jako niebanalne wykończenie wnętrz

poniedziałek, 27 sierpnia 2018 r., 14:12
fot. nadesłane

Rynek materiałów wykończeniowych zapewnia szeroki wachlarz możliwości, a płytki ceramiczne są dostępne w oryginalnych wariantach. Wśród nich uwagę zwracają płytki hiszpańskie, które ujmują klientów wzornictwem i praktycznymi właściwościami. Jakimi cechami wyróżniają się płytki hiszpańskie?

Wyjątkowy charakter różnych pomieszczeń

W ciągu kilku lat płytki ceramiczne od hiszpańskich producentów znalazły niemałe uznanie w Polsce. O dużej popularności zdecydowała ich unikalność związana z bogatym zdobnictwem i estetyką pełną niepowtarzalnej klasy. Równocześnie na rynku pojawiły się płytki włoskie, które również zachwycają oryginalnością. Oba rodzaje płytek różnią się między sobą i trafiają w różnorodne gusta. Hiszpańskie warianty odznaczają się wysoką jakością wykonania, a niejednolite wzornictwo powoduje, że sprawdzają się w rozmaitych pomieszczeniach. Mogą być wykorzystywane w łazience, kuchni, salonie, przedpokoju, holu, ale też we wszelkiego rodzaju miejscach użyteczności publicznej takich jak restauracje lub salony kosmetyczne.

Płytki hiszpańskie - solidne i eleganckie

Hiszpańskie płytki gresowe można z powodzeniem stosować w miejscach o dużym natężeniu ruchu i wszędzie tam, gdzie łatwo o uszkodzenia mechaniczne. Ponadto są odporne na zmiany temperatur. Wytrzymałość to jedna z ich najważniejszych właściwości. Odznaczają się dużym stopniem twardości i niską nasiąkliwością. Świetnie sprawdzają się na balkonach i tarasach, ale też jako wykończenie schodów prowadzących do drzwi wejściowych. Nie stwarzają problemów w utrzymaniu w czystości. Wysoka jakość płytek czyni je niezwykle trwałymi, dlatego nawet po wielu latach użytkowania nie wyglądają na zniszczone. Hiszpański design stanowi kwintesencję doskonałego smaku. Do wyboru są płytki hiszpańskie o prostej formie, jak i szlachetnie zdobione glazury.

Łazienka w dekoracyjnym stylu

Dekoracyjny charakter hiszpańskich płytek doskonale wpisuje się w pomieszczenia takie jak łazienka. Bogata oferta, którą można sprawdzić między innymi na stronie http://www.paste-group.pl/nasza-oferta pozwala na dopasowanie stylu do indywidualnych upodobań. Funkcjonalny charakter płytek zapewnia bezproblemowe użytkowanie w każdym pomieszczeniu narażonym na działanie wody i pary wodnej. Wśród dostępnych wzorów można przebierać, a wytrzymałość płytek gwarantuje długoletni brak konieczności ich wymiany. Łazienka jest miejscem, w którym po całym dniu pragniemy się zrelaksować, dlatego warto wybrać płytki o atrakcyjnym wzorze, który zaspokaja nasze potrzeby pod względem estetycznym.

Hiszpańskie wykończenie kuchni

Kuchnia również jest miejscem, gdzie płytki ze słonecznej Hiszpanii pasują doskonale. Rozmaite kolory, wzory, a także rozmiary czynią je wyjątkowo atrakcyjnymi dla projektantów wnętrz i wszystkich osób, które są zainteresowane niebanalnym wykończeniem wnętrza. Można nimi wykładać zarówno podłogi, jak i ściany. Kuchnia zyska ponadczasowy charakter, jeżeli sięgniemy po minimalistyczny design. Bez względu na wzór płytki zachowują pożądaną jakość.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.