Jedna osoba ranna w wypadku w Tuchomiu

poniedziałek, 27 sierpnia 2018 r., 14:15
fot. archiwum

Do szpitala przetransportowano jedną osobę wskutek wypadku, do którego doszło w niedzielne popołudnie w Tuchomiu. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około południa w Tuchomiu.

- Kierujący pojazdem marki seat 26-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, gwałtownie zahamował, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w volvo, którym kierował 25-letni obywatel Niemiec - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala przetransportowano obywatela Niemiec. Obaj kierujący byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.