Michalak Welding - prężnie rozwijająca się firma szuka nowych pracowników

wtorek, 28 sierpnia 2018 r., 10:13
fot. nadesłane

Zastanawiasz się nad zmianą pracy? Chcesz zyskać nowe umiejętności i świetną pensję? Michalak Welding poszukuje nowych pracowników do swojego zespołu. Nie musisz mieć doświadczenia. Firma oferuje nie tylko dobre wynagrodzenie, ale również niezbędne przeszkolenie. Michalak Welding specjalizuje się w remontach i budowie statków, a także montażu i spawaniu konstrukcji stalowych i aluminiowych.

Michalak Welding to firma świadcząca usługi związane z przemysłem stoczniowym. Posiada doświadczenie oraz kompetencje wymagane przy kompleksowej realizacji usług w tej branży. Specjalizuje się w remontach i budowie statków, montażu i spawaniu konstrukcji stalowych oraz aluminiowych. Wykonuje liczne prace dla sektora offshore.

Zarabiaj i zdobywaj doświadczenie!

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje nowych pracowników - młodych osób, chcących zdobyć pożądany zawód spawacza, montera kadłubów i szlifierza. To profesje przyszłości, na które jest zapotrzebowanie na rynku pracy.

Osoby zatrudnione w Michalak Welding zyskają nie tylko niezbędne umiejętności do wykonywania prac, zdobędą też cenne doświadczenie i godziwe wynagrodzenie za swoją pracę. Osoby, które zastanawiają się nad zmianą pracy w firmie Michalak Welding znajdą stabilne zatrudnienie z umową o pracę i atrakcyjny system wynagradzania.

Jeśli jesteś osobą młoda, ambitną i chcesz pracować w firmie, która działa nie tylko na terenie Polski, ale również najprężniejszych państwach Europy, to oferta idealna dla Ciebie.

Tu nie liczy się CV, a chęć do pracy. W Michalak Welding nie tylko zdobędziesz doświadczenia, nauczysz się zawodu, ale również otrzymasz satysfakcjonujące wynagrodzenie. Nauka jest opłacana tak samo jak praca. Firma oferuje zatrudnienie w Polsce, jak i za granicą.

Obecni pracownicy Michalak Welding zdobywali doświadczenie zarówno w polskich stoczniach (Stocznia Gdynia, Stocznia Gdańska), jak i stoczniach zagranicznych: Norwegi, Niemczech, Francji, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Michalak Welding
ul. Czechosłowacka 3
81-336 Gdynia
e-mail:biuro@michalak-welding.pl lub manager@michalak-welding.pl
www: michalak-welding.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.