Zgarnij 20 proc. rabatu na plecaki szkolne w sklepie sportowym Marba-Sport

wtorek, 28 sierpnia 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

Czas to powiedzieć - wakacje dobiegły końca! Ci, którzy jeszcze nie skompletowali szkolnej wyprawki, swoje kroki powinni skierować do sklepu sportowego Marba-Sport. Firma oferuje między innymi plecaki szkolne, worki na buty, stroje na w-f, sportowe buty dla dzieci i dresy. Warto skorzystać, ponieważ do 8 września br. z hasłem KARTUZYINFO sklep oferuje 20proc. rabatu na plecaki.

Powrót do szkoły

Po dwóch miesiącach słonecznego lata, wśród dzieci w wieku szkolnym narasta gorączka związana z rozpoczęciem roku szkolnego. Większość dzieci już nerwowo odlicza czas do pierwszego dzwonka. Pierwsze dni września z pewnością ułatwi gruntowne skompletowanie szkolnej wyprawki. Z podręcznikami i przyborami możecie poczekać do pierwszego zebrania. Pozostałe rzeczy warto nabyć już dziś. Usiądźcie i przygotujcie notesy. Podpowiemy Wam, co należy kupić oraz na co zwrócić uwagę, wybierając produkty.

Wyprawkę skompletujecie w sklepie stacjonarnym Marba-Sport w Miszewku. W bogatej ofercie znajdziecie produkty znanych marek takich jak adidas, Nike, Puma czy 4F. Ci, którzy do Miszewka mają daleko, zakupy mogą zrobić w e-sklepie sportbazar.pl.

Dobry plecak szkolny to podstawa

Mawia się, że przybory szkolne można pożyczać od kolegów, a sprytnym jeden zeszyt wystarczy do wszystkich przedmiotów. Cóż, zakupu tego elementu nie unikniecie. Mowa o plecaku szkolnym. Jaki plecak będzie najlepszy? Przede wszystkim mocny. Pamiętajcie o tym, że dzieci rzucają plecak z kąta w kąt. Materiał musi to wytrzymać. Warto zatem rozważyć zakup plecaka z wzmocnionym dnem. Plecak powinien mieć usztywnianą ściankę sąsiadującą z plecami i wygodne, regulowane szelki. Aby ułatwić milusińskim utrzymanie porządku, proponujemy zakup plecaka z dużą ilością kieszeni. Dodatkowym kryterium jest oczywiście ulubiony kolor lub motyw. Małego fana piłki nożnej z pewnością bardziej ucieszy plecak rekomendowany przez Neymara niż klasyczny model wybrany przez rodzica. Dla dzieci, które mają daleko do szkoły, Marba-Sport przygotowała plecaki na kółkach oraz tradycyjne plecaki z odblaskami.
Plecaki znajdziecie tutaj>>>

Nieodzowne wyposażenie plecaka stanowi worek na buty. Dziecko może w nim nosić nie tylko obuwie zmienne, ale i strój na w-f. Segregacja brudnych rzeczy z pewnością zapobiegnie rozprzestrzenianiu się bakterii.

Worki na buty znajdziecie tutaj>>>

Strój na w-f, czyli modnie i wygodnie

Na szczęście czasy, kiedy dzieci notorycznie przynosiły zwolnienia z w-f minęły. Uprawianie sportu znów stało się popularne. Aby dziecko jednak aktywnie mogło uczestniczyć w zajęciach, będzie potrzebowało stroju na w-f. Większość szkół toleruje już kolorową odzież. Chyba jednak sami przyznacie, że klasyczna jasna koszulka i ciemniejsze spodenki wyglądają po prostu schludnie. Kolorystyka to jednak marginalna kwestia. Najważniejsze jest to, żeby odzież nie krępowała ruchów i była przewiewna. Sięgnijcie zatem po wieszaki z odzieżą termoaktywną.

Prócz stroju na w-f, warto wyposażyć dziecko w ciepłą bluzę, dres, a gdy tylko zrobi się chłodniej, w jego garderobie nie powinno zabraknąć odpornej na zmieniającą się aurę kurtki.

Odzież dla dziewczynki znajdziecie tutaj>>>
Odzież dla chłopca znajdziecie tutaj>>>

Obuwie zmienne
Czas na obuwie zmienne. W tej kwestii od lat nic się nie zmieniło. Buty powinny być wygodne, mieć sportowy charakter i jasną, nie rysującą podłogi podeszwę.
Chłopcom, którzy często grają na lekcjach w-f w piłkę nożną lub po lekcjach uczęszczają do szkółki piłkarskiej z pewnością przydadzą się również buty piłkarskie. W zależności od nawierzchni, na jakiej grywa dziecko, należy wybrać spośród halówek, korków lub turfów.

Buty sportowe dla dziewczynki znajdziecie tutaj>>>
Buty sportowe dla chłopca znajdziecie tutaj>>>

Promocja - 20 proc. rabatu na plecaki szkolne

Firma Marba-Sport przygotowała dla swoich klientów wyjątkowy rabat na plecaki w wysokości 20 proc. Podczas zakupów w sklepie w Miszewku wystarczy podać przy kasie hasło KARTUZY INFO, natomiast w sklepie internetowym sportbazar.pl wpisać podane hasło jako kod rabatowy w koszyku. Rabat obowiązuje do 8.09.2018r., dotyczy wyłącznie plecaków i nie łączy się z innymi promocjami.

Sklep sportowy Marba-Sport
www.marba-sport.pl
ul. Gdyńska 69A
80-209 Miszewko

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 8:00-17:00
sob. 9:00-14:00

E-sklepy:
sportbazar.pl
www.no10.pl<

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.