35-letnia motocyklistka ciężko ranna w wypadku w Kobysewie

środa, 29 sierpnia 2018 r., 17:24
fot. nadesłane

W środowe popołudnie doszło do wypadku z udziałem motocyklu w Kobysewie. Poważnych obrażeń ciała w jego skutek doznała 35-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego.

Do zdarzenia doszło około godz. 14.25 w Kobysewie na wysokości stacji paliw.

- Kierujący pojazdem marki Skoda 40-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jechał od strony Kartuz w kierunku Przodkowa. Kierowca chcąc skręcić w lewo na stację paliw, wymusił pierwszeństwo przejazdu jadącej prawidłowo z przeciwnego kierunku motocyklistce. Motocyklem marki suzuki jechała 35-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia ranna została motocyklistka. Kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.