Żybko - pomoc drogowa 24/7 na terenie kraju i Europy

poniedziałek, 3 września 2018 r., 11:20
fot. nadesłane

Całodobowa pomoc drogowa czeka na Twój telefon! Jeżeli przydarzy Ci się wypadek albo awaria auta to bezwarunkowo zadzwoń do nas a my bezzwłocznie do Ciebie przybędziemy i odholujemy Twój pojazd do naszego warsztatu samochodowego, w którym zostaną wykonane wszelkie naprawy.

Centrum Napraw Żybko, to serwis, w którym nie będziesz musiał długo oczekiwać na naprawę Twojego samochodu. Nie jest dla nas najmniejszym problemem usuwanie nawet najbardziej skomplikowanych usterek. Przekaż do naprawy własne auto, a zobaczysz, że warto korzystać z umiejętności naszych ekspertów. Nasz serwis specjalizuje się w naprawach mechanicznych i powypadkowych samochodów osobowych i ciężarowych.

Pracę ułatwiają nam nowoczesne urządzenia wykrywające awarie, co w powiązaniu z zdolnościami naszych mechaników daje to doskonałą efektywność napraw. Cały proces naprawy przebiega bez Twojego zaangażowania. Na terenie firmy w Grzybnie przy ul. Długiej 45 mieści się strzeżony przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu parking. Miejsca dla samochodów osobowych (kilkadziesiąt) i ciężarowych (kilkanaście), utwardzony, ogrodzony, droga dojazdowa.

Postaw na Centrum Napraw Żybko, a bez wątpienia się nie zawiedziesz. Czekamy na Ciebie!

Pomoc drogowa, Parking strzeżony, usługi motoryzacyjne Tomasz Żybko:
ul. Długa 45
83-300 Grzybno
(3km z Kartuz, 150m za kościołem w Grzybnie)
tel. kom. 601 215 918
autoholzybko@poczta.onet.pl
http://zybko.com.pl
https://www.facebook.com/Pomoc-Drogowa-Parking-Strzezony-Tomasz-Zybko

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.