Nietrzeźwy rowerzysta wjechał pod samochód

poniedziałek, 3 września 2018 r., 11:09
fot. archiwum

Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 54-letni mężczyzna, który w stanie nietrzeźwości jechał rowerem. Mężczyzna miał w organizmie promil alkoholu i w pewnym momencie wjechał jednośladem wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 18 w Prokowie.

- Kierujący rowerem 54-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego będąc w stanie nietrzeźwości, wynoszącym ponad jeden promil, jechał z Prokowa w kierunku Łapalic lewą stroną drogi. W pewnym momencie nagle skręcił w prawo i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki volkswagen, którym kierował 18-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje st. sierż. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Rowerzystę z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.