Poszukiwana 15-latka odnaleziona

środa, 5 września 2018 r., 15:37
fot. archiwum/AL

Poszukiwana przez policję 15-letnia mieszkanka Zgorzałego w środę po południu została odnaleziona w Klukowej Hucie. Nastolatka wyszła z domu w poniedziałek rano i do środy nie skontaktowała się z bliskimi.

Aktualizacja godz. 17.30

Nastolatkę odnaleziono w Klukowej Hucie. Policjanci doprowadzili dziewczynę całą i zdrową do rodziców.

- - -

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach prowadzą poszukiwania 15-latki, która opuściła dom w poniedziałek, 3 września o godz. 7. Dotąd nie wróciła do domu ani nie kontaktowała się z rodziną i przyjaciółmi.

Dziewczyna ma 166 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy koloru kasztanowego do ramion, posiada stały aparat na zęby oraz okulary korekcyjne.

W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę typu katana, czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie. Zabrała ze sobą plecak czarny z napisem Adidas.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia 15-latki lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach tel. 58-685-22-22 lub pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Oprac. MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.