Poszukiwana mieszkanka Kartuz odnalazła się cała i zdrowa

środa, 5 września 2018 r., 16:01
fot. archiwum

Kartuscy policjanci poszukiwali 54-letniej mieszkanki Kartuz, która wyszła z domu rano, 24 sierpnia i do środy nie powróciła. W piątek rano mundurowi poinformowali, że znalazła się cała i zdrowa.

Aktualizacja, piątek godz. 8.20

Jak poinformowała Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, 54-latka została odnaleziona cała i zdrowa.

- - -

Danuta Meina wyszła z domu 24 sierpnia, około godziny siódmej rano. Dotąd nie nie wróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną oraz środowiskiem znajomych.

Kobieta ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma kręcone, krótkie włosy w kolorze ciemnego blondu, nos prosty, widoczne braki w uzębieniu.

Osoby posiadające informacje, które mogłyby przyczynić się do odnalezienia 54-latki lub ustalenia jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach tel. 58-685-22-22 lub pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Oprac. MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.