Wypadek w Dzierżążnie - dwie osoby w szpitalu

piątek, 7 września 2018 r., 16:37
fot. BK

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Dzierżążnie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło po godz. 15 na ul. Kartuskiej w Dzierżążnie.

- Kierująca skodą 39-letnia mieszkanka Gdańska jadąc w kierunku Gdańska, zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu, potem odbiła na swój pas i zderzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem marki Suzuki , którym kierowała 20-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego, jadąca w kierunku Kartuz - poinformowała starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala trafiły obie kierujące.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.