Policjanci poszukują właściciela roweru

piątek, 7 września 2018 r., 16:47
fot. internet/KPP Kartuzy

Mundurowi z Sierakowic poszukują właściciela roweru, który we wtorek, 4 września znaleziono w Piekiełku. Może on pochodzić z kradzieży, choć dotąd takowej na komisariacie nie zgłoszono. Policjanci proszą o kontakt właściciela bądź osoby, które mogą go znać.

We wtorek policjanci z Komisariatu Policji w Sierakowicach przyjęli zgłoszenie, dotyczące porzuconego roweru, znalezionego w Piekiełku. Niewykluczone, że jednoślad może pochodzić z kradzieży. Policjanci zabezpieczyli pojazd.

W związku z brakiem zgłoszenia o kradzieży roweru, osoba, która może być jego właścicielem proszona jest o kontakt z Komisariatem Policji w Sierakowicach pod nr tel. 0 58 685 21 50 lub 997, bądź stawienie się osobiście w komisariacie przy ul. Lęborskiej 32. Po zweryfikowaniu informacji, które zostaną przekazane mundurowym przez właściciela, rower zostanie mu wydany.

Oprac. MD-Z
Info:KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.