40-latka ranna w wypadku w Sierakowicach

sobota, 8 września 2018 r., 01:10
fot. archiwum

W piątkowe popołudnie doszło do wypadku w Sierakowicach. Poszkodowana w nim została 40-letnia mieszkanka powiatu bytowskiego. Kobietę w stanie ciężkim przetransportowano do szpitala śmigłowcem LPR.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w centrum Sierakowic.

- 77-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, kierując pojazdem marki Nissan z niewiadomych przyczyn zjechał na pobocze parkingu i uderzył w znak drogowy. Uszkodzony znak uderzył w przechodzącą obok kobietę - informuje Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Poszkodowana, 40-letnia mieszkanka powiatu bytowskiego przewróciła się i wpadła pod koła nissana. Samochód zatrzymał się na ścianie pobliskiego budynku. Kobietę w stanie ciężkim przetransportowano do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, kierujący nissanem był trzeźwy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.