Strażacy walczyli z pożarem w Mojuszu

sobota, 8 września 2018 r., 10:04
fot. internet/OSP Miechucino

Kilka zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w Mojuszu. Ogień objął chlewnię i część budynku gospodarczego.

Zgłoszenie o pożarze dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej otrzymał przed godz. 4 rano. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji pożarem objęta była chlewnia częściowo z budynkiem gospodarczym, bo obiekty znajdowały się w zwartej zabudowie. Ogień opanowano w ciągu godziny, dogaszanie pożaru trwało do rana.

W akcji uczestniczyły jednostki OSP Mirachowo, OSP Gowidlino, OSP Chmielno, dwa zastępy OSP Miechucino i OSP Sierakowice, OSP Mojusz i JRG Kartuzy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.