W poniedziałek policjanci będą kontrolować "elki"

niedziela, 9 września 2018 r., 07:37
fot. archiwum

Mundurowi będą w poniedziałek na pomorskich drogach prowadzić kontrole pojazdów do nauki jazdy. stan techniczny pojazdu, jego obowiązkowe wyposażenie, niezbędne dokumenty oraz trzeźwość kierującego oraz instruktora.

W poniedziałek, 10 września, pomorscy policjanci będą zwracać szczególną uwagę na pojazdy do nauki jazdy oraz te służące do egzaminowania przyszłych kierowców. Celem akcji jest ujawnienie pojazdów do nauki jazdy, które nie spełniają wymogów warunków technicznych, ujawnienie nieprawidłowości w prowadzeniu zajęć praktycznych oraz zminimalizowanie wykroczeń w ruchu drogowym popełnianych przez kandydatów na kierowców.

Podczas działań policjanci dokładnie sprawdzą stan techniczny pojazdu, jego obowiązkowe wyposażenie, niezbędne dokumenty oraz trzeźwość kierującego oraz instruktora.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.