Wybierz się w rejs do Szwecji z koncertem Tomasza Karolaka!

wtorek, 11 września 2018 r., 10:50
fot. nadesłane

Już 27 października na pokładzie promu Stena Line odbędzie się wyjątkowy koncert. Podczas pełnego atrakcji, dwudniowego rejsu do Szwecji, wystąpi Tomasz Karolak. Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów zaprezentuje się w oryginalnym projekcie muzycznym - Pączki w Tłuszczu.

Pączki w Tłuszczu to niezwykle oryginalny i żywiołowy projekt muzyczny Tomasza Karolaka. Ten znakomity polski aktor, doskonale znany polskiej publiczności i bardzo przez nią ceniony, dyrektor teatru IMKA, a także juror programu "Jak Oni Śpiewają" ma niezwykły dar porywania publiczności. Na gitarze towarzyszy mu Bartek Miecznikowski, który zajmuje się też komponowaniem utworów.

Duet od dawna koncertuje w całej Polsce i wszędzie jest entuzjastycznie przyjmowany. Ma na koncie piosenkę do serialu "Rodzinka.pl" oraz polską piosenkę na Euro2016! Po sześciu latach działalności "Pączki w Tłuszczu" wydały płytę i zaprezentują się podczas rejsu do Szwecji.

Koncert odbędzie się podczas imprezy pt. "Muzyka na fali". To dwudniowa impreza taneczna z koncertem, podczas której Pączki w Tłuszczu zagrają kawałki ze swojej debiutanckiej płyty.

Rankiem po imprezie, pasażerowie będą mogli podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. W porze lunchu na gości czekać będzie suto zastawiony szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Pobyt na statku zakończy zakończy popołudniowe spotkanie z tańcem i muzyką. Na parkiecie rozkręcą Cię Dj'e! Pod koniec dnia będzie też możliwość spotkania z Pączkami w Tłuszczu, zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.

Wypłynięcie z Gdyni: 27.10.2018 r.

Uwaga! Na najszybszych czeka pula biletów w wyjątkowej, promocyjnej cenie - 169 zł za osobę!

W cenie:

- rejs promem;
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu);
- lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie);
- wieczorna impreza;
- rozrywka na statku podczas dnia;
- koncert gwiazd: Pączki w Tłuszczu - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.

Uwaga! Zniżka dla czworga!

Zbierz troje znajomych i popłyńcie w rejs w kabinie 4-osobowej wewnętrznej z rabat wynoszącym 120 zł na rezerwację!

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.