Wyjątkowy pokaz spektaklu "Kania - drewniany ptak" w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach

niedziela, 9 września 2018 r., 09:44

W sobotę, 15 września o godz. 12 odbędzie się specjalny pokaz teatru rzeźby Ireny Brzeskiej. Publiczność zobaczyć będzie mogła sztukę pt. "Kania - drewniany ptak". Spektakl będzie jednocześnie finisażem wystawy artystki pt. "Świat prywatny".

Muzeum Kaszubskie w Kartuzach wraz z Ireną Brzeską zapraszają na wyjątkowy pokaz sztuki "Kania - drewniany ptak", który jest unikatowy nie tylko poprzez formę prezentacji, ale też dzięki niezwykłej interpretacji kaszubskiej legendy.

Sztuka jednocześnie zakończy wystawy rzeźby Ireny Brzeskiej
pt. "Świat prywatny", którą przez letnie miesiące można było podziwiać w muzeum. Po spektaklu wystawa zostanie zdemontowana, a osoby chętne z publiczności będą mogły wziąć udział w jej pakowaniu.

Na spektakl obowiązują zapisy pod nr telefonu 58 681 14 42.

O Irenie Brzeskiej można więcej przeczytać tutaj.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.