Wypadek w Kobysewie - cztery osoby w szpitalu. Sprawca miał dwa promile

niedziela, 9 września 2018 r., 13:15
fot. BK

Cztery osoby przetransportowano do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w niedzielę w Kobysewie. Zderzyły się tam dwa samochody. Okazało się, że sprawca zdarzenia miał w organizmie dwa promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed południem. 34-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, kierowca opla, jadąc od strony Kartuz w kierunku Przodkowa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wypadł z zakrętu na drugi pas i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem marki skoda, którym kierował mieszkaniec Gdyni.

- Na skutek zderzenia do szpitala przetransportowano do szpitala - kierowcę i pasażera skody oraz kierowcę i pasażera opla. Okazało się, że 34-latek podróżujący oplem miał w organizmie około dwóch promili alkoholu - informuje Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.