Lupo skasowało słup i zatrzymało się na skarpie obwodnicy Kartuz

poniedziałek, 10 września 2018 r., 13:39
fot. AL

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na obwodnicy Kartuz. Kierująca VW Lupo kobieta uderzyła w słup oświetleniowy, kończąc podróż na skarpie.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia, do którego doszło po godzinie 13. na obwodnicy Kartuz. Kierująca VW Lupo kobieta jadąc od zjazdu na Grzybno w kierunku zjazdu na Dzierżążno, z niewiadomych póki co przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie skasowała pojazdem słup oświetleniowy, kończąc podróż na skarpie.

Kierująca samochodem kobieta trafiła do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.