Złota Góra. VW Polo rozbił się na drzewie

środa, 12 września 2018 r., 11:40
fot. AL

Kierujący pojazdem trafił do szpitala, po tym jak kierując VW Polo zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie z impetem uderzył w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło w środowe przedpołudnie na Złotej Górze.

Zgłoszenie o wypadku służby otrzymały przed godziną 11. Wyjaśnianie okoliczności i przyczyny zdarzenia wciąż trwa. Póki co wiadomo tyle, że kierujący VW Polo 57-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc od Brodnicy Górnej w kierunku Ręboszewa zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd czołowo uderzył w drzewo.

Wskutek zdarzenia z obrażeniami ciała kierujący samochodem mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Brodnica Górna, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.