Mercedesem uderzył w volkswagena - był pijany

czwartek, 13 września 2018 r., 11:29
fot. archiwum

Kolejnych dwoje kierowców kierujących pojazdami w stanie nietrzeźwości zatrzymali kartuscy policjanci. W Baninie pijany 31-latek kierując mercedesem doprowadził do kolizji z volkswagenem, w Stężycy z kolei w ręce funkcjonariuszy wpadła 41-letnia kierująca dodge'em.

Jak informuje st. sierż. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, w środę policjanci zatrzymali dwoje kierujących pojazdami w stanie nietrzeźwości. O godzinie 8. w Stężycy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli dodge, za kierownicą którego siedziała 41-letnia kobieta. Poddana badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wydmuchała ponad pół promila.

Z kolei około godziny 22. w Baninie policjanci interweniowali przy kolizji drogowej, gdzie 31-letni kierujący mercedesem doprowadził do zderzenia z volkswagenem, którym kierował 21-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Jak się okazało, sprawca kolizji znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad promil alkoholu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.