Piątkowe Szkło kontaktowe będzie nadawane z Kaszub

piątek, 14 września 2018 r., 11:39

Szkło kontaktowe, a więc magazyn satyryczno-publicystyczny, emitowany na antenie telewizji TVN24 od ponad dziesięciu lat w piątek będzie nadawany na żywo z Kaszub, z Restauracji Mulk w Miszewku. Start emisji godzina 22.

Producenci popularnego programu publicystycznego z skorzystali z zaproszenia właściciela Restauracji Mulk w Miszewku. Tym samym już w piątkowy wieczór telewidzowie będą mieli okazję obejrzeć Szkło kontaktowe nadawane z Kaszub. Emisja programu rozpoczyna się o godzinie 22.

Ci, którzy chcieliby spotkać się z prowadzącymi program - Tomaszem Sianeckim i Markiem Przybylikiem, powinni pojawić się w restauracji o godzinie 16. W późniejszych godzinach lokal będzie nieczynny.

Dodajmy, że Szkło Kontaktowe" nadawane jest od 25 stycznia 2005 roku. Jest to pionierski program, w którym zdecydowano się oddać głos widzom, bez cenzury za pośrednictwem połączenia telefonicznego. Podczas programu można też czytać SMSy nadsyłane przez widzów, redakcja czerpie inspirację oraz materiały z korespondencji mailowej. Program stworzyły osobowości ze świata dziennikarstwa, kabaretu i kultury.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.