Karwacja. Pożar w budynku mieszkalnym

piątek, 14 września 2018 r., 13:55
fot. BH

Pięć zastępów straży pożarnej walczy z pożarem budynku mieszkalnego. Jedna osoba została poszkodowana. Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w Karwacji (gm. Sierakowice).

Do zdarzenia doszło po godzinie 13. w Karwacji. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że ogień pojawił się na poddaszu budynku mieszkalnego. Przebywająca w mieszkaniu starsza kobieta, podejmując próbę gaszenia pożaru, przewróciła się, upadając na prawą rękę. Ze złamaną ręką została przetransportowana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Przybyłym na miejsce strażakom szybko udało się opanować zagrożenie i ugasić pożar, uniemożliwiając ogniu rozprzestrzenianie się.

W działania wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice, OSP Mojusz, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL, BH

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.