Kobysewo. Nieudane wyprzedzanie 18-latka - dwie osoby w szpitalu

wtorek, 18 września 2018 r., 09:16
fot. archiwum

18-letni kierujący mercedesem wraz pasażerem pojazdu zostali przetransportowano do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Kobysewie. Nastolatek podjął manewr wyprzedzania, który zakończył na tylnym zderzaku innego samochodu.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał w poniedziałek około godziny 15.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący mercedesem 18-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego podjął manewr wyprzedzania. Gdy zauważył jadący z naprzeciwka samochód, zaczął gwałtownie hamować, powrócił na swój pas ruchu, gdzie uderzył w tył volkswagena, którym kierował 41-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje st. sierż. Daria Olchowik, oficer prasowy kartuskiej policji.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano 18-letniego kierującego mercedesem oraz pasażera pojazdu.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.