Żukowo. Nissan zderzył się z toyotą

wtorek, 18 września 2018 r., 23:18
fot. AL

Na szczęście bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło we wtorkowy wieczór w Żukowie. Nissan zderzył się tam czołowo z toyotą.

Do zdarzenia doszło we wtorek tuż po godzinie 21. na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z drogą w kierunku Smołdzina. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący nissanem jadąc od Kartuz w kierunku Żukowa podjął manewr skrętu lewo, nie ustępując przy tym pierwszeństwa przejazdu jadącej z przeciwległego kierunku toyocie, doprowadzając tym samym do zderzenia obu pojazdów.

Na szczęście żaden z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń, a całe zdarzenie zakończyło się na uszkodzonych pojazdach.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo oraz JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.