Kosy. Czołowe zderzenie nissana z volkswagenem

wtorek, 18 września 2018 r., 23:22
fot. AL

We wtorkowy wieczór służby ratunkowe interweniowały na trasie Kartuzy-Kosy. Nissan zderzył się tam z volkswagenem. Wskutek zdarzenia poszkodowana zostały dwie osoby.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały przed godziną 22. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierująca nissanem jadąc od Brodnicy Górnej w kierunku Kartuz najpierw zjechała na prawe pobocze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzyła się z volkswagenem.

Poszkodowane zostały obie kierujące pojazdami.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.