Kamela. Kierująca oplem potrąciła wózek z dzieckiem

środa, 19 września 2018 r., 09:36
fot. MD-Z

We wtorkowy poranek doszło do wypadku na trasie Kamela - Roztoka. Kierująca oplem potrąciła pieszą z wózkiem. Znajdujące się w nim dziecko przetransportowano do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 10.

- Kierująca oplem 28-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego jadąc w kierunku Roztoki nie zachowała bezpiecznej odległości podczas manewru omijania pieszej z wózkiem, która poruszała się prawidłowo. Zahaczyła lusterkiem samochodu o wózek - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zderzenia pieszej nic się nie stało, dziecko przewieziono do szpitala. Kierująca oplem była trzeźwa.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.