Kolizja dwóch aut w Sierakowicach

środa, 19 września 2018 r., 12:07
fot. nadesłane

W środę przed południem w Sierakowicach doszło do zderzenia dwóch aut. Na szczęście nikomu z uczestników kolizji nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło przed godz. 10 na skrzyżowaniu ul. Krasickiego i Jeziornej w Sierakowicach.

- Kierujący pojazdem marki peugeot 21-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, jadąc ul. Krasickiego, wymusił pierwszeństwo przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Jeziorną pojazdowi marki ford, którym kierował 47-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego. Doszło do zderzenia - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Na szczęście wskutek zderzenia nikt nie ucierpiał. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.