Nowe centrum naprawy laptopów i telefonów w Kartuzach już otwarte!

czwartek, 20 września 2018 r., 12:00
fot. BK

Masz problem z komputerem? Laptop działa zbyt wolno? Kłopoty z komórką? Sprzęt się zepsuł, a nie chcesz kupować nowego? Z pomocą przyjdzie Ci nowy punkt naprawy komputerów i laptopów w Kartuzach. Profesjonaliści zajmą się twoim sprzętem i zaradzą każdej usterce.

Laptop i telefon komórkowy to sprzęty, które towarzyszą nam codziennie i w dobie współczesności są nam praktycznie niezbędne. Niestety nie ma sprzętów niezawodnych i często, te nam najpotrzebniejsze, ulegają awariom. Prawda jest taka, że w większości przypadków problemy te nie są winą producenta, tylko niewłaściwego sposobu użytkowania.

Jeśli masz problem z laptopem lub komórką, nie musisz od razu inwestować w nowy sprzęt. Odwiedź nowe Centrum Napraw Laptopów i Telefonów w Kartuzach. W serwisie eksperci zajmą się naprawą twojej komórki czy notebooka. Nowy serwis wyróżniają profesjonalna obsługa, szybkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.

Właściciel centrum, ekspert w dziedzinie naprawy i serwisowania tego typu urządzeń oraz jego pracownicy zapewniają, że rozwiążą każdy problem.

W przypadku wszelkiego rodzaju problemów warto skorzystać z porad specjalistów, dzięki temu laptop czy komórka będą działać lepiej i dłużej.

Punkt oprócz naprawy sprzętu oferuje również sprzedaż:

- akcesoriów komputerowych,
- elektroniki użytkowej
- telefony komórkowe
- gadżety do telefonów komórkowych

Centrum Napraw Laptopów i Telefonów

Kartuzy
ul. Rynek 5
tel. 792 260 444

e-mail - centrumnaprawkartuzy@gmail.com

Odwiedź profil Centrum na Fb - Facebook/Centrum Napraw Laptopów i Telefonów

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.