Chwaszczyno. 77-latek potrącony przez ciężarówkę na przejściu dla pieszych

poniedziałek, 24 września 2018 r., 11:51
fot. archiwum

77-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego został przetransportowany do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w piątek w Chwaszczynie. Mężczyznę potrąciła ciężarówka.

- Kierujący samochodem ciężarowym marki MAN, 32-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, jadąc z Żukowa w kierunku Gdyni na przejściu dla pieszych potrącił 77-letniego mężczyznę - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

77-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego został przetransportowany do szpitala. Zarówno kierowca, jak i pieszy byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.