Wypadek w Sławkach - 49-letnia kobieta w szpitalu

poniedziałek, 24 września 2018 r., 12:26
fot. internet/Facebook/OSP Somonino

W poniedziałkowy poranek doszło do wypadku na trasie Sławki-Somonino. Samochód marki volkswagen uderzył w drzewo. Wskutek zdarzenia ranna została kierująca pojazdem kobieta.

Do zdarzenia doszło przed godz. 8.30 w Sławkach.

- 49-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego, kierując pojazdem marki volkswagen jadąc od Sławek w kierunku Somonina prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Kierująca była trzeźwa, z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.