Debata kandydatów na burmistrza Kartuz. 8 października, poniedziałek, godz. 18.

poniedziałek, 24 września 2018 r., 15:55
fot. archiwum

W poniedziałek, 8 października w Kartuzach odbędzie się debata wyborcza z udziałem kandydatów na burmistrzów. Pretendenci do objęcia najważniejszego stanowiska w gminie Kartuzy zmierzą się z pytaniami dziennikarzy, mieszkańców, jak również będą mieli okazję zadać pytanie swojemu kontrkandydatowi.

Debata odbędzie się w Kartuskim Centrum Kultury w poniedziałek, 8 października o godzinie 18. Wezmą w niej udział - Mieczysław Grzegorz Gołuński, Tomasz Belgrau oraz kandydat KWW Checz - Dla Gminy i Mieszkańców Mariusz Treder. Debata jest otwarta dla mieszkańców. Może wziąć w niej udział każdy chętny.

W pierwszym etapie kandydaci na burmistrza Kartuz zmierzą się z pytaniami przygotowanymi przez organizatorów debaty, a więc dziennikarzy Dziennika Bałtyckiego, portalu Kartuzy.info oraz portalu Expresskaszubski.pl.

W drugiej turze kandydaci będą mieli szansę zadań pytanie kontrkandydatowi. A następnie po udzieleniu przez niego odpowiedzi będą mogli ją skomentować.

W trzeciej części każdy kandydat udzieli odpowiedzi na jedno pytanie wylosowane z puli przygotowanej przez publiczność. Na zakończenie każdy z kandydatów będzie miał możliwość, by podsumować debatę.

Debata będzie także transmitowana na żywo na profilu facebookowym portalu Kartuzy.info.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.