Nie żyje poszukiwany 28-latek z Łączyna

środa, 26 września 2018 r., 18:51
fot. archiwum

W środę po południu odnaleziono ciało zaginionego 28-letniego mieszkańca Łączyna. Mężczyznę ostatni raz widziano 19 września, od kilku dni poszukiwała go policja.

Jak informuje Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, w wyniku prowadzonych poszukiwań, w środę po południu funkcjonariusze w okolicach miejsca zamieszkania znaleźli ciało zaginionego 28-latka. Szczegóły nie są jeszcze znane. Na miejsce wezwano prokuratora i grupę dochodzeniowo-śledczą. Zabezpieczono ślady.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.