Przy 17-latku znaleźli amfetaminę. Grożą mu trzy lata więzienia

czwartek, 27 września 2018 r., 16:24
fot. internet/KPP Kartuzy

Kara nawet trzech lat pozbawienia wolności grozi 17-letniemu chłopakowi, który posiadał przy sobie kilka woreczków strunowych z amfetaminą. Nastolatka zatrzymali policjanci w nocy z wtorku na środę.

Do zatrzymania doszło 26 września kilka minut po północy. Jak informuje Komdenda Powiatowa Policji w Kartuzach, funkcjonariusze kartuskiej patrolówki zauważyli zaparkowany na poboczu pojazd marki BMW. Wewnątrz samochodu znajdowało się troje młodych chłopaków. Na widok radiowozu zaczęli się dziwnie zachowywać.

Policjanci postanowili dokładnie sprawdzić, co stoi za takim zachowaniem. Podejrzewali, że młodzi mężczyźni mogą mieć przy sobie narkotyki. Ich przypuszczenia się potwierdziły. Funkcjonariusze znaleźli przy jednym z chłopaków kilka woreczków strunowych z białą substancją. Badania wskazały, że jest to amfetamina.

Zatrzymany 17-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Oprac. MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.