Krzysztof Różnicki z GKS Cartusii Kartuzy ze złotem na Mistrzostwach Polski

wtorek, 2 października 2018 r., 13:11
fot. nadesłane

Krzysztof Różnicki z GKS Cartusii Kartuzy poprawił rekord Polski młodzików U16 w biegu na 600m. W Bełchatowie po 9 latach rekord został poprawiony przez wychowanka Krzysztofa Króla i wynosi aktualnie 1:22.02.

Krzysztof jechał jako faworyt tabel krajowych i zdecydowanie wygrał najmocniejszą serię w biegu na 600 m i poprawił rekord kraju w tej kategorii wiekowej. Kacper Adamczyk (GKS Cartusia) zajął drugie miejsce w swojej serii na tym samym dystansie i uplasował się na 10 pozycji z wynikiem 1:28.02.

Po chorobie nie doszła do siebie Julia Mikołajewska i zajęła 18 miejsce na 600 m młodziczek. To jej debiut w zawodach tej rangi i za rok będzie też młodziczką i powalczy o wysokie lokaty w kraju.

Nadesłane/Krzysztof Król

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.