Borucino. Bus spadł ze skarpy

środa, 3 października 2018 r., 11:11
fot. AL

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w środowe przedpołudnie na trasie Kamienica Szlachecka - Borucino. Kierujący busem zjechał tam ze skarpy.

Do zdarzenia doszło przed godziną 10. na drodze powiatowej relacji Kamienica Szlachecka - Borucino. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, na trasie prowadzone były roboty drogowe. Jadąca jako pierwsza samochodem osobowym kobieta, na sygnał kierującego ruchem, zatrzymała się. Kierujący busem z kolei zaczął gwałtownie hamować, wskutek czego zjechał na pobocze, a następnie spadł ze skarpy. Szczęśliwie nie odniósł żadnych obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Kamienica Szlachecka i JRG Kartuzy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.