Krówki weselne - ciekawy pomysł na podarunek dla gości

środa, 3 października 2018 r., 14:45
fot. nadesłane

Pary, które decydują się na ślub chcą, by radość jaką cieszą się oni sami stała się również udziałem rodziny i przyjaciół. Dlatego też, coraz częściej, poza przyjęciem weselnym młodzi małżonkowie starają się sprawić gościom radość również w inny sposób np. oferując drobne podarunki. Wśród wielu pomysłów na prezenty sporym zainteresowaniem cieszą się krówki weselne. Sprawdźmy dlaczego.

Wszyscy kochają krówki!

Krówki, czyli miękkie, karmelowe cukierki, które długo rozpływają się w ustach to klasyka wśród polskich słodyczy. Ich delikatny, słodki smak cieszy się niesłabnąca popularnością od wielu lat. Nic więc dziwnego, że kiedy myślimy o słodkim podarunku, dla kogoś, kogo kochamy krówki wydają się być idealną propozycją. Trudno bowiem o sytuację, w której obdarowana nimi osoba nie będzie zadowolona z takiego podarunku.

Dlaczego krówki weselne?

Na rynku tradycyjne krówki oferuje obecnie wiele firm cukierniczych. Przygotowujące wesele pary często zastanawiają się, czy nie warto skorzystać ze "zwyczajnych" słodyczy, które zazwyczaj są nieco tańsze niż personalizowane krówki weselne. Nie jest to jednak dobrym pomysłem. Nie da się ukryć, że cała magia weselnych krówek tkwi nie tylko w ich smaku, ale również w ich opakowaniu. Papierki krówek nawiązują bowiem do daty wydarzenia lub imion nowożeńców. Dzięki temu, będą przypominać gościom o doskonałej zabawie w jakie brali udział podczas wesela.

Szeroki wybór wzorów i kolorów

Firmy oferujące krówki weselne zapewniają szeroki wybór wzorów i kolorów papierków. Dzięki temu znalezienie cukierków, które przypadną do gustu młodej parze jest naprawdę proste. Możemy wybrać krówki, których opakowania będą nawiązywać do motywu przewodniego wesela lub koloru na jaki przystrojona została weselna sala. Dzięki temu cała oprawa ślubu będzie spójna i elegancka.

Podsumowując, zakup krówek weselnych to doskonały pomysł, dzięki któremu niedużym kosztem możesz sprawić radość swojej rodzinie i przyjaciołom. Nie dziwi więc fakt, że te niepozorne na pierwszy rzut oka cukierki cieszą się coraz większą popularnością wśród par organizujących swój ślub.

Źródło zdjęcia krówek z tekstu: https://z-milosci.pl/cukierki-krowki-slubne

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.