W lesie znaleziono ciało mieszkańca Stężycy

czwartek, 4 października 2018 r., 10:54
fot. nadesłane

W poniedziałkowe przedpołudnie jeden z pracowników kościerskiego nadleśnictwa natrafił na ciało mężczyzny znajdujące się w kompleksie leśnym pomiędzy Kościerzyną a Łubianą. Denat to 63-letni mieszkaniec Stężycy. Trwa ustalanie okoliczności jego śmierci. Póki co wiadomo tyle, że ostatnio widziany był, gdy opuszczał kościerski szpital.

W poniedziałek przed południem jeden z pracowników Nadleśnictwa Kościerzyna powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie o tym, że w kompleksie leśnym pomiędzy Kościerzyną a Łubianą znaleziono ciało mężczyzny.

- Na miejsce udali się policjanci, prokurator oraz biegły lekarz sądowy. Wykonane na miejscu czynności wykluczyły działanie osób trzecich. Sekcja zwłok określi przyczynę zgonu 63-letniego mieszkańca Stężycy - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Szczegółowe okoliczności śmierci 63-latka są przedmiotem ustaleń śledczych. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że ostatnio widziany był jak opuszczał Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.