Wesele w Kompleksie Wichrowe Wzgórze w Chmielnie - perfekcja w każdym calu

niedziela, 7 października 2018 r., 10:23
fot. nadesłane

Kompleks wypoczynkowy Wichrowe Wzgórze, położone w przepięknym miejscu, w sercu Kaszub, nad jeziorem Kłodno w Chmielnie, oferuje kompleksową obsługę wesel i innych spotkań okolicznościowych. Zapewniamy wyśmienite dania, piękne dekoracje i inne dodatki. Miła obsługa i świetna atmosfera sprawia, że Wichrowe Wzgórze na długo zostaje w sercach i pamięci.

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Warto zadbać, by przyjęciu weselnemu nadać odpowiedni charakter, tak by było niezapomniane. Kompleks wypoczynkowy Wichrowe Wzgórze to idealne miejsce na tego typu uroczystość. Ośrodek zajmuje się organizacją wesel od ponad 15 lat.

W kompleksie Wichrowe Wzgórze znajdują się dwie eleganckie i przestronne sale na 120 osób i 150 osób. Przyjęcia, które tam się odbywają są dopracowane do perfekcji w każdym calu. Zespół Wichrowego Wzgórza zadba o każdy szczegół - zachwycające dekoracje, a także dodatkowe atrakcje, które umilą zabawę. Menu i każdy detal imprezy jest indywidualnie ustalany z przyszłymi małżonkami. Profesjonalny i doświadczony menadżer weselny służy radą, wsparciem i pomocą, zajmuje się wszystkim od początku do końca.

Kompleks Wichrowe Wzgórze
Chmielno
ul. Wichrowe Wzgórze 13
wichrowe.info
Kontakt do menadżera wesela, pani Beata tel. 530 -065 - 533
Dekorator wesela pani Maria - tel. 537-350-000
Recepcja główna - 604 595 130 lub 58 684-21-56
Recepcja SPA - 531 700 413
e-mail: biuro@wichrowe.info

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.