Podjazy. Mężczyzna wpadł do studni. Mimo reanimacji zmarł

niedziela, 7 października 2018 r., 12:23
fot. archiwum

W niedzielne przedpołudnie służby interweniowały w rejonie miejscowości Podjazy, gdzie to studni wpadł 84-latek. Z pomocą pospieszyli mu strażacy. Mimo długotrwałej reanimacji, nie udało się jednak przywrócić mężczyźnie funkcji życiowych.

W niedzielę około godziny 11. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na terenie działki letniskowej w rejonie miejscowości Podjazy.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 84-letni mieszkaniec Sopotu wpadł do znajdującej się na jego działce studni. Mimo podjętej reanimacji nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych. Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek - podaje st. sierż. Daria Olchowik, rzecznik kartuskiej policji.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sulęczyno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.