Napad na sklep w Mezowie. Trwa poszukiwanie sprawcy

niedziela, 7 października 2018 r., 13:44
fot. archiwum

W niedzielne przedpołudnie nieznany póki co sprawca wszedł do sklepu w Mezowie, zagroził sprzedawczyni przedmiotem przypominającym broń i zażądał pieniędzy. Policjanci prowadzą intensywne działania mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy rozboju.

Póki co policja nie udziela szczegółów zdarzenia. Potwierdza jedynie, że w niedzielę około godziny 11.30 doszło do rozboju w sklepie w Mezowie.

- Sprawca zagroził sprzedawczyni przedmiotem przypominającym broń. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy rozboju - mówi jedynie st. sierż. Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Do sprawy będziemy wracać.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.