Mezowo. Sprawca napadu wciąż na wolności

poniedziałek, 8 października 2018 r., 14:47
fot. archiwum

Prokuratura wszczęła śledztwo, a funkcjonariusze Policji wciąż prowadzą działania mające na celu ustalenie i zatrzymanie mężczyzny, który w niedzielne przedpołudnie dokonał rozboju na ekspedientkę sklepu w Mezowie. Ukradł pieniądze, papierosy oraz zeszyt dłużników.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 11.30. Jak informowała policja, nieznany póki co mężczyzna zagroził ekspedientce przedmiotem przypominającym broń i zażądał między innymi pieniędzy.

Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, łupem napastnika padły też papierosy oraz zeszyt dłużników. Po dokonaniu rozboju, mężczyzna odjechał samochodem na lęborskich tablicach rejestracyjnych.

Jak informuje st. sierż. Daria Olchowik, rzecznik kartuskiej policji, wciąż trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy rozboju. Śledztw w sprawie wszczęła kartuska prokuratura.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.